aqua-aerobik z Asią

Aqua aerobik Warszawa - ćwiczenia w wodzie, które dają efekty. Spal kalorie, wzmocnij mięśnie, ujędrnij ciało.

Karnet lub wejście 1-razowe rezerwujesz kontaktując się telefonicznie lub mailowo. Dokonujesz opłaty przelewem na konto i jako potwierdzenie otrzymujesz karnet/wejściówkę na telefon. Brak opłaty powoduje utratę rezerwacji. Pamiętaj, karnet jest ważny w miesiącu, na który został kupiony.

Wiele osób sądzi, że chcąc uczęszczać na zajęcia aqua aerobik, należy umieć pływać. Nic bardziej mylnego. Brak umiejętności pływania nie jest przeszkodą, by rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportową. Mało tego, jest to świetny wstęp do nauki pływania i szansa na oswojenie się z wodą.

Aktualnie nasze zajęcia odbywają się na dwóch basenach w Warszawie: ul. Niegocińska 2A oraz Barcelońska 8. Pracujemy nad rozszerzeniem tego obszaru. Więc bądź na bieżąco 🙂

Aqua aerobik to ćwiczenia w wodzie przy muzyce. Tempo dostosowane jest do umiejętności ćwiczących.
Aby zwiększyć natężenie i atrakcyjność ćwiczeń używamy specjalistycznego wodnego sprzętu: m.in. pasów wypornościowych, hantli, betomic, obciążników na nogi, makaronów. Sprzęt oczywiście dostępny jest na miejscu.
Czas trwania: 1 jednostka zajęć trwa 30 min. Intensywność zajęć dopasowana jest do ćwiczącej grupy.
Zajęcia odbywają się wg. ustalonego grafiku. Czas przeznaczony na wejście i wyjście: po ok. 15 min.

To niby oczywiste, ale czasem zdarza się zapomnieć oczywistych rzeczy 🙂
Na aqua aerobik zabierz: czepek, ręcznik, strój kąpielowy, klapki, kosmetyki pod prysznic i suszarkę ( na obiektach suszarki są dostępne, jednak nie w takiej ilości jak liczebność grupy).

1 jednostka trwa 30 min. Czas przeznaczony na wejście i wyjście to ok. po 15 minut.

Nieobecność należy niezwłocznie zgłosić do instruktora. Zajęcia możesz odrobić po uzgodnieniu z instruktorem, jednak w miarę dostępności miejsc w grupach. Brak miejsc w grupie w celu odrobienia zajęć, nie powoduje przeniesienia zajęć na kolejny miesiąc oraz zmniejszenia kwoty karnetu w kolejnym miesiącu.

Przewiń na górę