Basen ul. Barcelońska 8

Mały przyszkolny basen na Stegnach. Znajduje się w kompleksie budynku Szkoły Podstawowej nr 307. Pomiędzy głównymi ulicami Sobieskiego, Bonifacego, Wilanowska.
Został oddany do użytku po kapitalnym remoncie w 2016 r. i prezentuje się wspaniale. Zaraz po wejściu zetkniesz się z miłą obsługą, piękną recepcją i szatnią główną jednocześnie. Tu zmienisz obuwie i zostawisz w bezpiecznych rękach kurtkę. Zawsze przed zajęciami czekam w tym miejscu na Ciebie i sprawdzam listę obecności. Mam chwilę na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i pogaduchy nie tylko na temat aqua aerobik. Po otrzymaniu kluczyka do szafki ruszasz dalej. By już za chwilę znaleźć się na płycie basenu i dać susa do czystej wody.

  • woda: czysta, częściowo chlorowana
  • głębokość: od 106 cm do 166 cm
  • długość: 25 m
  • liczba torów: 5
  • temperatura wody: 28-30 stopni
  • szatnie: osobne damskie i męskie z natryskami i szafkami zamykanymi na kluczyk
poniedziałek: 20:30 – 21:15
środa: 20:30 – 21:15

Warto przyjść parę minut wcześniej aby punktualnie o 20.30 znaleść się w wodzie.

 

Jak się dostać na basen?

Jeśli wybierasz się samochodem to bez większego trudu znajdziesz miejsce parkingowe na osiedlu.

Podróżując komunikacją wysiadaj na dogodnych przystankach autobusowych w okolicy: Batumi od ul. Bonifacego i Truskawiecka od ul. Sobieskiego. Stąd już kilka kroków na piechtę.

Niezależnie od tego czy jedziesz czy idziesz na moje zajęcia, wejście główne na basen jest przedłużeniem ul. Egejskiej. Trzeba przejść niewielki dystans drogą przeciwpożarową i już jesteś przy bramie basenu.

Co zabrać ze sobą na basen? Zamiast rozpisywać się na ten temat kliknij w link i przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ:)

Wszystko jasne więc widzimy się na aqua aerobiku! Do zobaczenia!:)

Moim zdaniem jest to idealnym basenem do ćwiczeń aqua aerobik z dwóch głównych powodów:

  1. Jest płytki dzięki czemu idealnie się nadaje dla osób nie umiejących pływać. W razie potrzeby prawie zawsze masz możliwość stanąć na nogach. Dla bardziej wymagających znajdzie się miejsce aby ćwiczyć bez kontaktu z dnem.
  2. W zawiązku w tym, że basen jest zaprojektowany dla najmłodszych temperatura wody jest nieco większa niż w standardowym pływackim i średnio utrzymuje się na poziomie ok 29 stopni.

Dołącz do nas